PRIJEMNI ISPITI za školsku 2022/2023. godinu

Poštovani roditelji i budući đaci,
S radošću vas obaveštavamo da je od danas, 1. pa do 15. aprila aktivan link putem koga možete da se prijavite za polaganje prijemnog ispita za upis u prvi razred Osnovne muzičke škole “Josip Slavenski” u Novom Sadu.

—–> LINK ZA PRIJAVU <——-

Svi kandidati uzrasta 9 godina i mlađi moći će da pristupe prijemnom ispitu za instrumente: klavir, violina, harmonika, flauta, saksofon, klarinet, truba, udaraljke, tambura i gitara.

Napominjemo da je ova prijava validna isključivo za prvi razred osnovne muzičke škole, dok će prijava za pripremne razrede biti objavljena naknadno.

Prijemni ispit obuhvata proveru muzičkih sposobnosti, a potrebno je da kandidati pripreme sledeću pesmicu:

Takođe, prijemne ispite za upis u nasa dva isturena odeljenja očekujte uskoro.

Način polaganja i termini prijemnog ispita (provere muzičkih sposobnosti) biće naknadno objavljeni na sajtu www.jsns.edu.rs i facebook stranici škole https://www.facebook.com/slavenskins

Dobrodošli u OMŠ “Josip Slavenski” Novi Sad!