Пријемни испити за школску 2021/2022. годину.

Поштовани родитељи, драги ученици,

Обавештавамо вас да су од данас отворене пријаве за приступање пријемном испиту за упис у наредну школску годину. Пријаве ће бити отворене до 20. априла.

У складу са актуелном ситуацијом пријемни испит ће се одржати у просторијама школе у Радничкој 19а, уз строго поштовање свих актуелних епидемиолошких мера.

Пријаве за полагање ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ МУЗИЧКЕ ШКОЛЕ, као и за упис у ПРИПРЕМНИ разред школске 2021/2022. године примаће се електронским путем. Након завршетка пријава, обавестићемо вас о терминима.

Песмица коју треба припремити за пријемне испите налази се на линку ——>.

Деца је могу послушати, научити да отпевају, важно је да им песмица буде позната.

Молимо вас да обратите пажњу коју пријаву попуњавате.

ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД
Сви заинтересовани кандидати узраста од 7 и 8 година могу да се пријаве за похађање ПРИПРЕМНОГ РАЗРЕДА музичке школе уз проверу музичких способности.

ЕЛЕКТРОНСКА ПРИЈАВА ЗА ПРИПРЕМНИ РАЗРЕД ОМШ “ЈОСИП СЛАВЕНСКИ” Нови Сад

ПРВИ РАЗРЕД
Сви заинтересовани кандидати који уписују IIИ разред основне школе на јесен, тј. узраста 8 и 9 година, полажу пријемни испит и могу да се пријаве за следеће инструменте:
Клавир, хармоника, флаута, труба, виолина, тамбура, гитара, удараљке.
Пријемни испит обухвата проверу музичких способности.

ЕЛЕКТРОНСКА ПРИЈАВА ЗА ПРВИ РАЗРЕД ОМШ “ЈОСИП СЛАВЕНСКИ” Нови Сад

ДОБРОДОШЛИ У ОСНОВНУ МУЗИЧКУ ШКОЛУ “ЈОСИП СЛАВЕНСКИ” НОВИ САД!