Prijemni ispiti za školsku 2021/2022. godinu.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

Obaveštavamo vas da su od danas otvorene prijave za pristupanje prijemnom ispitu za upis u narednu školsku godinu. Prijave će biti otvorene do 20. aprila.

U skladu sa aktuelnom situacijom prijemni ispit će se održati u prostorijama škole u Radničkoj 19a, uz strogo poštovanje svih aktuelnih epidemioloških mera.

Prijave za polaganje PRIJEMNOG ISPITA ZA UPIS U PRVI RAZRED OSNOVNE MUZIČKE ŠKOLE, kao i za upis u PRIPREMNI razred školske 2021/2022. godine primaće se elektronskim putem. Nakon završetka prijava, obavestićemo vas o terminima.

Pesmica koju treba pripremiti za prijemne ispite nalazi se na linku ——>.

Deca je mogu poslušati, naučiti da otpevaju, važno je da im pesmica bude poznata.

Molimo vas da obratite pažnju koju prijavu popunjavate.

PRIPREMNI RAZRED
Svi zainteresovani kandidati uzrasta od 7 i 8 godina mogu da se prijave za pohađanje PRIPREMNOG RAZREDA muzičke škole uz proveru muzičkih sposobnosti.

ELEKTRONSKA PRIJAVA ZA PRIPREMNI RAZRED OMŠ “JOSIP SLAVENSKI” Novi Sad

PRVI RAZRED
Svi zainteresovani kandidati koji upisuju III razred osnovne škole na jesen, tj. uzrasta 8 i 9 godina, polažu prijemni ispit i mogu da se prijave za sledeće instrumente:
Klavir, harmonika, flauta, truba, violina, tambura, gitara, udaraljke.
Prijemni ispit obuhvata proveru muzičkih sposobnosti.

ELEKTRONSKA PRIJAVA ZA PRVI RAZRED OMŠ “JOSIP SLAVENSKI” Novi Sad

DOBRODOŠLI U OSNOVNU MUZIČKU ŠKOLU “JOSIP SLAVENSKI” NOVI SAD!