Састанак подружнице педагога основних школа Јузнобачког округа

У уторак, 21.03.2023. били смо домаћини одржавања састанка подружнице педагога основних школа Јузнобачког округа. У пријатној и радној атмосфери, презентовали смо рад са талентованим ученицима у насој сколи, односно примену Индивидуално образовног плана по проширеном и обогаћеном програму – ИОП3. У музичком делу учествовале су ученице из класе наставнице Славице Ранковиц.

Излагачи на овом састанку су  презентовали следеће теме:

1. “Музичке школе у Србији и рад са талентованим ученицима”, директор Александар Ђурић

2. “Програм подршке даровитим ученицима у ОМШ “Јосип Славенски”, педагог Наташа Вујановић – Ђумић.

3. Примери добре праксе, Наставник хармонике Дамир Милошевић и наставница солфедја Власта Орчић.

На основу утисака присутних педагога, састанак је допринео проширивању знања и искуства а изнад свега мотивацији за унапређивање педагошке праксе у основним школама.

Хвала учесницима на ангажовању и успешном представљању наше школе!